Phone: +36309729679 Email: janecskoadrian@gmail.com
Endurance OAGB: GP2-es győzelem!

A Kartfarmon rendezték az OAGB Endurance Bajnokság idei 4. futamát. A verseny 4 órás volt, változó, száraz és esős körülményekkel!

A Gokartedzés több alakulatban is érdekelt volt. A Barna Krisztián – Janecskó Adrián alkotta csapat a dobogó harmadik fokára állhatott fel. A Németh Bálint- Zsichla Norbert páros lett a negyedik.

Trombitás Anna egyedül, váltótárs nélkül vállalta a 4 órás kihívást. Az időmérő edzést a 2. helyen zárta, a versenyen összetettben a 6. helyen végzett, a GP2 értékelést pedig megynyerte!

Anna az OAGB Enuranceok 11 éves történetében mindössze az 5. versenyző lett, aki egyedül teljesítette a versenyt, és mindössze a 2. (Adrián mellett), aki 4 órás versenyen ment egyedül!

A szabadedzéssel és időmérőkkel együtt 4 óra 31 percet vezetett az Endurance délutánján!