Phone: +0(123) 456 78 90 Email: dynamicpress@gmail.com

Kibédi Karesz

Karesz is azok közé a versenyzők közé tartozik, akik már 2016-ban rám bízták a fejlődésüket. Év közben érkezett ugyanattól az edzőtől, akinél Sanci is volt, egy futammal Sanci után. Gyorsan tanult, a csoportos edzéseken amiket a versenyek előtt tartottunk hamar felvette a versenyt a többiekkel.

2017 az ő éve volt a HCK-n, az év elején megnyugtató előnyre tett szert. A szabadedzéseken folyamatosan a leggyorsabb volt, de volt az évnek egy olyan szakasza, amikor nem akartak kijönni az időmérők. Az év végére azonban újra összeállt minden és Karesz megérdemelten lett bajnok a HCK egyes kategóriájában.

2018-ban már az OAGB-n versenyzett és az év végén a harmadik helyen végzett annak ellenére, hogy az év közben jelentősen nőtt, magasabb lett és súlyhátrányba került a pehelysúlyú versenyzők között. Ennek ellenére sikerült megőriznie a dobogós helyet valamint a kettes kategóriában is nyert két futamot három indulásból. Az endurance bajnokságon a második lett csapatával.

Vannak napok amikor bárkit képes legyőzni! Látszik, hogy szeret gokartozni és mindent megtesz azért, hogy jobb legyen.

Ami Kareszben a legjobban lenyűgöz az a versenyzéshez való hozzáállása, szorgalma és a versenyzés szeretete!

VERSENYEK, BAJNOKSÁGOK

Eredmények

BAJNOKOK

Ők is Adriánnal edzenek

Ismerd meg a többi versenyzőt is, akik Janecskó Adrián edzői segítségével értek el bajnoki címeket.